
Үздіксіз қуат көзі APC by Schneider Electric APC Easy Back-UPS BV1000I-GR
- Бар
- Коды:5400811
47 630 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Источник бесперебойного питания APC Easy Back-UPS BV1000I-GR — надёжная защита для вашего оборудования от скачков напряжения, коротких замыканий и других проблем с электропитанием.
✨ Особенности:
- ✅ Выходная мощность 1000 ВА / 600 Вт — достаточно для подключения нескольких устройств.
- 🧱 Защита от короткого замыкания, перегрузки и высоковольтных импульсов — обеспечивает безопасность вашей техники.
- 🌱 Светодиодные индикаторы — для удобного мониторинга состояния ИБП.
Идеально подходит для использования в доме, офисе или небольшом бизнесе, где требуется стабильное электропитание для компьютеров, серверов, сетевого оборудования и другой чувствительной электроники.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | APC by Schneider Electric |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5.7 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түрі | үздіксіз қоректендіру көзі |
| Тірекке орнату мүмкіндігі | Жоқ |
| Зарядтау уақыты | 8 сағ |
| Батареяға ауысу уақыты | 10 мс |
| Кіріс кернеуі | 1-фазалық |
| Шығу қуаты (белсенді) | 600 Вт |
| Шығу қуаты (толық) | 1000 ВА |
| Шығу кернеуі | 1-фазалық |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 160х92х305 мм |
| Батареяны ыстық ауыстыру | Жоқ |
| Батареяны ауыстыру | Иә |
| Қорғау | жоғары вольтты импульстерден қорғау, қысқа тұйықталудан қорғау, шамадан тыс жүктемеден қорғау, кедергілерді сүзу |
| Дыбыстық сигнализация | Иә |
| Қуат қосқыштарының саны | 4 |
| Макс. кіріс кернеуі | 280 Жылы |
| Мин. кіріс кернеуі | 170 Жылы |
| Ақпаратты көрсету | жарықдиодты индикаторлар |
| Түрі | интерактивті |
| Шығыс сигналының түрі | синусоиданың сатылы жуықтауы |
| Шығыс қуат қосқыштарының түрі | CEE 7 (еуророзетка) |
- Бағасы: 47 630 ₸

