
Қабырғалық кабель-арнаға арналған DKC қосқышы 60х80х60 мм
- Бар
- Коды:141929221
3 091 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Накладка на стык крышки GAN 80 DKC 00886
Накладка на стык крышки, GAN предназначен для эстетичного оформления стыков между крышками коробов. Материал из АБС-пластика. Имеются защелки для монтажа на крышке.
Типоразмер короба TA-GN: 80х40, 80х60
Накладка на стык крышки, GAN предназначен для эстетичного оформления стыков между крышками коробов. Материал из АБС-пластика. Имеются защелки для монтажа на крышке.
Типоразмер короба TA-GN: 80х40, 80х60
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 60 мм |
| Ені | 80 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 60 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | қабырғалық кәбіл-арнаға арналған қосқыш |
- Бағасы: 3 091 ₸


