
УВН-32х16 ақ Рувинил қабырғалық кабель-арнасы үшін ішкі бұрыш
- Бар
- Коды:105960430
3 345 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
РКК-32х16 үшін ішкі РУВИНИЛ бұрышы
Кабель-арнаны монтаждау кезінде жалғаушы және/немесе тармақтаушы элемент ретінде қолданылады.
Кабель-арнаны монтаждау кезінде жалғаушы және/немесе тармақтаушы элемент ретінде қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | РУВИНИЛ |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 16 мм |
| Ені | 32 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 32 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | қабырғалық кабель-арна үшін ішкі бұрыш |
- Бағасы: 3 345 ₸

