
Legrand құбыр/кабель-арнаны ернеулі кабельге енгізуге арналған жапсырма-арна 50х80х50 мм
- Бар
- Коды:135515129
1 607 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DLP 50х80мм арна кабеліне арналған Legrand 010691 профилінің түйіспелі төсемі
Қорапқа арналған профильдің түйіскен жеріне төсеу. 80х50,105х50,150х50 кабель-арна профилінің түйіскен жерін жасыруға арналған. Монтаждау ысырмалардың көмегімен жүзеге асырылады және монтаждау процесінде кабель арналарын теңестіруге мүмкіндік береді..
Қорапқа арналған профильдің түйіскен жеріне төсеу. 80х50,105х50,150х50 кабель-арна профилінің түйіскен жерін жасыруға арналған. Монтаждау ысырмалардың көмегімен жүзеге асырылады және монтаждау процесінде кабель арналарын теңестіруге мүмкіндік береді..
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 80 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 50 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Франция |
| Түрі | құбыр/кабель-арнаны ернеулі кабель-арнаға енгізуге арналған төсем |
- Бағасы: 1 607 ₸


