
Legrand қабырғаға орнатылатын кабель арнасына арналған қақпақ 65х200х65 мм
- Бар
- Коды:140052761
5 388 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Общие характеристики: Кабель-каналы DLP35х80, 65х150, 65х195 и 65х220и аксессуары Гибкие крышки Монтируются на кабельные каналы и аксессуары Соответствуют NF C 68-104
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 65 мм |
| Ені | 200 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 65 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Франция |
| Түрі | қабырғалық кабель-арнаға арналған қақпақ |
- Бағасы: 5 388 ₸

