
DKC аспалы тарату қалқаны IP66 400х400 мм
- Бар
- Коды:121235547
63 514 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Дәнекерленген ST корпустары RAM block желісіне кіреді. Бұл серия жоғары соққыға төзімділігімен (IK 10) және механикалық зақымға төзімділігімен ерекшеленеді. Технологиялық процестерді автоматтандыру жүйелері үшін тұтас есігі бар аспалы ST корпустары пайдаланылады. Корпустар ішінде орналасқан құрылғыларға сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді. Мұндай корпустардың есіктері қалыңдығы 1,5 мм металдан, ал қаңқасының өзі қалыңдығы 1,2 мм металдан жасалады. Есіктің ішкі жағына полиуретанды көбік жабыны жағылады, бұл тығыздау сапасын арттырады. Корпус ернінің бүгілуі шкафтың ішкі кеңістігіне ылғал мен қоқыстың түсуіне жол бермейді, ал өндірістік саңылауларда арнайы тығындар болады, соның арқасында корпустың шаң мен ылғалдан қорғалу дәрежесіне қол жеткізіледі – IP 65/IP 66. Үш сатылы автоматтандырылған бояу жүйесі корпустарды сынуға және сызаттарға төзімді берік жабынмен қамтамасыз етеді. Әдепкі бойынша есікке 3 мм қос сақалды кілт құлпы орнатылады. DKS-тен ST шкафтары жер сілкінісіне төзімділігімен ерекшеленеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Ені | 400 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Материал | Металл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Модульдер саны | 24 |
| Монтаждау тәсілі | аспалы |
| Қорғау дәрежесі | IP66 |
| Шкафтың түрі | тарату қалқаны |
- Бағасы: 63 514 ₸


