
iPower әмбебап есепке алу-тарату қалқаны IP54 400х300 мм
- Бар
- Коды:114716949
19 850 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
iPower металл қалқаны 400*300*200 ІР54
Төмен кернеулі коммутациялық аппаратуралардың (басқару қалқандары, сигнализацияны автоматтандыру және қорғаныс) әртүрлі жиынтықтарын дайындауға арналған. Металл қалқан полимерлі ұнтақ бояумен боялған. Тұрғын үй, әкімшілік, сауда және өндірістік ғимараттардағы электр қондырғылары үшін қолданылады.
Төмен кернеулі коммутациялық аппаратуралардың (басқару қалқандары, сигнализацияны автоматтандыру және қорғаныс) әртүрлі жиынтықтарын дайындауға арналған. Металл қалқан полимерлі ұнтақ бояумен боялған. Тұрғын үй, әкімшілік, сауда және өндірістік ғимараттардағы электр қондырғылары үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | iPower |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Ені | 300 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Материал | Металл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Модульдер саны | 5 |
| Монтаждау тәсілі | Әмбебап |
| Қорғау дәрежесі | IP54 |
| Шкафтың түрі | есепке алу-тарату қалқаны |
- Бағасы: 19 850 ₸

