
iPower аспалы есепке алу-тарату қалқаны IP66 400х300 мм
- Бар
- Коды:129308912
22 867 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
iPower 400 300 200 IP66 металл қалқаны Төмен кернеулі коммутациялық жабдықтың әртүрлі жинақтарын (басқару қалқандары, дабыл жүйесін автоматтандыру және қорғаныс) жасауға арналған. Металл қалқан полимерлі ұнтақ бояумен боялған. Тұрғын үй, әкімшілік, сауда және өндірістік ғимараттардағы электр қондырғыларына қолданылады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | iPower |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Ені | 300 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Материал | Металл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қосымша | 400*300*200 |
| Монтаждау тәсілі | аспалы |
| Қорғау дәрежесі | IP66 |
| Шкафтың түрі | есепке алу-тарату қалқаны |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Модульдер саны | 1 |
- Бағасы: 22 867 ₸


