
iPower аспалы тарату қалқаны IP66 700х500 мм
- Бар
- Коды:129287108
51 564 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
iPower металл қалқаны 700*500*250 ІР66
Төмен кернеулі коммутациялық аппаратуралардың (басқару қалқандары, сигнализацияны автоматтандыру және қорғаныс) әртүрлі жиынтықтарын дайындауға арналған. Металл қалқан полимерлі ұнтақ бояумен боялған. Тұрғын үй, әкімшілік, сауда және өндірістік ғимараттардағы электр қондырғылары үшін қолданылады.
Төмен кернеулі коммутациялық аппаратуралардың (басқару қалқандары, сигнализацияны автоматтандыру және қорғаныс) әртүрлі жиынтықтарын дайындауға арналған. Металл қалқан полимерлі ұнтақ бояумен боялған. Тұрғын үй, әкімшілік, сауда және өндірістік ғимараттардағы электр қондырғылары үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | iPower |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 700 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Ені | 500 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Материал | Металл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қосымша | Металл қалқан, iPower, ST 700*500*250 ІР66 |
| Модульдер саны | 1 |
| Өлшемдері | 700*500*250 |
| Монтаждау тәсілі | аспалы |
| Қорғау дәрежесі | IP66 |
| Шкафтың түрі | тарату қалқаны |
- Бағасы: 51 564 ₸


