
iPower IP54 1200х800 мм ендірілетін есепке алу-тарату қалқаны
- Бар
- Коды:129218727
118 185 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
iPower металл қалқаны 1200*800*300 ІР54
Төмен кернеулі коммутациялық аппаратуралардың (басқару қалқандары, сигнализацияны автоматтандыру және қорғаныс) әртүрлі жиынтықтарын дайындауға арналған. Металл қалқан полимерлі ұнтақ бояумен боялған. Тұрғын үй, әкімшілік, сауда және өндірістік ғимараттардағы электр қондырғылары үшін қолданылады.
Төмен кернеулі коммутациялық аппаратуралардың (басқару қалқандары, сигнализацияны автоматтандыру және қорғаныс) әртүрлі жиынтықтарын дайындауға арналған. Металл қалқан полимерлі ұнтақ бояумен боялған. Тұрғын үй, әкімшілік, сауда және өндірістік ғимараттардағы электр қондырғылары үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | iPower |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Ені | 800 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Материал | Металл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қосымша | iPower металл қалқаны 1200*800*300 ІР54 |
| Өлшемдері | 1200*800*300 |
| Монтаждау тәсілі | Ендірілетін |
| Қорғау дәрежесі | IP54 |
| Шкафтың түрі | есепке алу-тарату қалқаны |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Модульдер саны | 1 |
- Бағасы: 118 185 ₸



