
Legrand IP40 215х220 мм ендірілетін тарату қалқаны
- Бар
- Коды:141328252
11 655 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қалқан кіріктірілетін Legrand Practibox S 1х6 IP40 Түтінді есік
Бетон, кірпіш қабырғаларға орнату және қосу оңай, кіріктірілген модульдік Practibox S артқы панелі. Бұл Legrand-тың жоғары сапасын сақтай отырып, орнату уақытын айтарлықтай үнемдеуге мүмкіндік береді.
Ауыстырылатын есігі бар электр тарату панелі. Есік 180 градусқа ашылады.
Автоматтардың шиналары мен терминалдарына еркін кіру үшін сымдар үшін жеткілікті кеңістік.
Алмалы-салмалы жақтау өндірістік учаскеде алдын ала электр монтажын орындауға мүмкіндік береді. Сопақша тесіктердің көмегімен тігінен реттеу.
Тегіс немесе филлипс басты бұрағыштарға арналған бұрандалар.
Қораптар бейтарап және қорғаныс өткізгіштеріне арналған шиналармен жабдықталған. Шиналардың саны ұлғайтылуы мүмкін. Құралдарды пайдаланбай оңай орнату.
Сипаттамалары:
Модульдер саны: 6
Қатарлар саны: 1
Биіктігі: 215 мм
Ені: 220 мм
Тереңдігі: 100 мм
Қорғау дәрежесі: IP40
Соққыға төзімділігі: IK07
Жинақтағы шиналар: жер, бейтарап
Шинадағы ақаулардың саны: 4
Бетон, кірпіш қабырғаларға орнату және қосу оңай, кіріктірілген модульдік Practibox S артқы панелі. Бұл Legrand-тың жоғары сапасын сақтай отырып, орнату уақытын айтарлықтай үнемдеуге мүмкіндік береді.
Ауыстырылатын есігі бар электр тарату панелі. Есік 180 градусқа ашылады.
Автоматтардың шиналары мен терминалдарына еркін кіру үшін сымдар үшін жеткілікті кеңістік.
Алмалы-салмалы жақтау өндірістік учаскеде алдын ала электр монтажын орындауға мүмкіндік береді. Сопақша тесіктердің көмегімен тігінен реттеу.
Тегіс немесе филлипс басты бұрағыштарға арналған бұрандалар.
Қораптар бейтарап және қорғаныс өткізгіштеріне арналған шиналармен жабдықталған. Шиналардың саны ұлғайтылуы мүмкін. Құралдарды пайдаланбай оңай орнату.
Сипаттамалары:
Модульдер саны: 6
Қатарлар саны: 1
Биіктігі: 215 мм
Ені: 220 мм
Тереңдігі: 100 мм
Қорғау дәрежесі: IP40
Соққыға төзімділігі: IK07
Жинақтағы шиналар: жер, бейтарап
Шинадағы ақаулардың саны: 4
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 215 мм |
| Тереңдігі | 100 мм |
| Ені | 220 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Материал | Пластик |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Модульдер саны | 6 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қатарлар саны | 1 |
| Өлшемдері | 215 x 220 x 100 |
| Монтаждау тәсілі | Ендірілетін |
| Қорғау дәрежесі | IP40 |
| Шкафтың түрі | тарату қалқаны |
- Бағасы: 11 655 ₸



