
ASUS Strix Raid PRO PCI-E дыбыстық картасы
- Бар
- Коды:100105310
81 897 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ASUS Strix Raid PRO PCI-E — это игровая звуковая карта высокого класса, созданная для максимального погружения в виртуальный мир и бескомпромиссное качество звука.
✨ Особенности:
- ✅ Отношение сигнал/шум 116.0 дБ (ЦАП) — кристально чистый звук без помех.
- 🧱 8 выходных аналоговых каналов — поддержка многоканальных систем.
- 🌱 Технология Hyper Grounding — минимизация помех и улучшение качества передачи сигнала.
Эта звуковая карта станет идеальным выбором для геймеров, стримеров и всех, кто ценит высококачественный звук в играх, музыке и при создании контента.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Asus |
| DAC динамикалық диапазоны | 116 дБ |
| ЦАТ разрядтылығы | 24 бит |
| Түрі | Ішкі |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| THD ДАК/АДК | 0.001 % / 0.000316 % |
| Аналогтық кірістер | 1 х 3,5 мм ұяшық (1/8 |
| Аналогтық шығыстар | 5 х 3,5 мм ұяшық (1/8 |
| Көпарналы дыбысты шығару мүмкіндігі | Иә |
| Аналогтық кіріс арналарының | 2 |
| Jack 3.5 мм кіріс қосқыштарының | 1 |
| Шығыс аналогтық арналардың | 8 |
| Аналогтық шығыс қосқыштарының | 4 |
| Өлшемдері | 19х13х2,2 см |
| Қосымша ақпарат | Hyper Grounding технологиясы - арнайы сымдары бар көпқабатты баспа платасын пайдалану |
| Қосымша тамақтану | талап етілмейді |
| Ойын | Иә |
| АДС максималды жиілігі | 192 КГц |
| ДАК максималды жиілігі (стерео) | 192 КГц |
| Микрофон кірістерінің | 1 |
| Құлаққаптарға арналған тәуелсіз шығулардың | 1 |
| АДК сигнал-шу қатынасы | 110 дБ |
| ДАК сигналының шуға қатынасы | 116 дБ |
| ASIO стандарттарын қолдау | 2.2 |
| EAX стандарттарын қолдау | Жоқ |
| Қосылу | PCI-E |
| АП-ның разрядтылығы | 24 бит |
| ОЖ-мен үйлесімділік | Windows 7 SP1, 8, 8.1, 10 |
| Сандық интерфейстер S/PDIF | оптикалық шығыс |
- Бағасы: 81 897 ₸



