
BYKSKI CT-DNA-AL-V2 резервуары 260мм мөлдір
- Бар
- Коды:138314368
24 938 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Bykski CT-DNA-AL-V2 260мм (ақ) суды салқындатуға арналған резервуар түтікке арналған акрилден және қақпақтар үшін авиациялық алюминийден жасалған, бұл беріктік пен стильді көріністі қамтамасыз етеді. Резервуардың көлемі шамамен 300-350 мл құрайды, ал негізгі түс — қақпақтар үшін қара және түтік үшін ақ түстің үйлесімі. Қосылыстардың түрі — G1/4", ал резервуардың пішіні ішкі спиральмен цилиндр тәрізді. Сұйықтықтың максималды температурасы 50°C—қа жетеді, максималды қысым - 1 бар. Кіріктірілген сорғы жоқ және резервуар тігінен бекітіледі. Жиынтықта BYKSKI Light RGB және Light A-RGB жүйелерімен үйлесімді 5В A-RGB (3 істікшелі) жарықдиодты жолақ бар. Резервуар сонымен қатар бекітуге арналған L-тәрізді кронштейндермен, мөлдір бекіту кронштейндерімен және тығындармен бірге келеді.
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
|---|---|
| Биіктігі | 260.0 мм |
| Резервуардың диаметрі | 60.0 мм |
| Ұзындығы | 120.0 мм |
| Порттар саны | 6 |
| Үлгі | CT-DNA-AL-V2 260mm |
| Резервуардың көлемі | 300.0 мл |
| Бұранда қосылыстар | G1/4 |
| Түрі | Су қоймасы |
| Түсі | Мөлдір |
| Ені | 56.0 мм |
- Бағасы: 24 938 ₸

