
BYKSKI CT-DNA-AL-V2 резервуары 190мм мөлдір
- Бар
- Коды:138314373
24 051 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Bykski CT-DNA-AL-V2 190mm (Gun&White) резервуары компьютерлердің суды салқындату жүйелерінде пайдалануға арналған. Ол түтікке арналған акрилден және қақпақтарға арналған авиациялық алюминийден жасалған, бұл беріктік пен стильді көріністі қамтамасыз етеді. Резервуардың көлемі шамамен 300-350 мл құрайды, ал негізгі түс — қақпақтар үшін қара және түтік үшін ақ түстің үйлесімі. Қосылыстардың түрі — G1/4", ал резервуардың пішіні ішкі спиральмен цилиндр тәрізді. Сұйықтықтың максималды температурасы 50°C—қа жетеді, максималды қысым - 1 бар. Кіріктірілген сорғы жоқ және резервуар тігінен бекітіледі. Жиынтықта BYKSKI Light RGB және Light A-RGB жүйелерімен үйлесімді 5В A-RGB (3 істікшелі) жарықдиодты жолақ бар. Резервуар сонымен қатар бекітуге арналған L-тәрізді кронштейндермен, мөлдір бекіту кронштейндерімен және тығындармен бірге келеді.
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
|---|---|
| Биіктігі | 190.0 мм |
| Резервуардың диаметрі | 50.0 мм |
| Ұзындығы | 210.0 мм |
| Порттар саны | 6 |
| Үлгі | CT-DNA-AL-V2 190mm |
| Резервуардың көлемі | 300.0 мл |
| Бұранда қосылыстар | G1/4 |
| Түрі | Су қоймасы |
| Түсі | Мөлдір |
| Ені | 100.0 мм |
- Бағасы: 24 051 ₸

