
COUGAR STC600 600 Вт қуат көзі
- Бар
- Коды:109332741
23 222 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
COUGAR STC сериясы — бұл ЕО стандарты бойынша сертификатталған, мінсіз қуат беретін 230 В тиімділігі бар лайықты қуат көздері. Сенімділік пен шудың төмен деңгейімен бұл компьютерлік жүйені құру үшін ең жақсы таңдау болып табылады.
230 В кернеуде 86%-ға дейін тиімділік. Кепілдендірілген жоғары сенімді қуат көзі.
Қуат коэффициентін белсенді түзету. Энергияны түрлендірудің жоғары тиімділігі. 99%-ға дейінгі қуат коэффициенті таза және сенімді қуатты қамтамасыз етеді.
ҒТК қуат көзінің ұзақ уақыт бойы тұрақты жұмысын қамтамасыз ететін жапондық 105ºC резервтік конденсаторларды қамтиды.
230 В кернеуде 86%-ға дейін тиімділік. Кепілдендірілген жоғары сенімді қуат көзі.
Қуат коэффициентін белсенді түзету. Энергияны түрлендірудің жоғары тиімділігі. 99%-ға дейінгі қуат коэффициенті таза және сенімді қуатты қамтамасыз етеді.
ҒТК қуат көзінің ұзақ уақыт бойы тұрақты жұмысын қамтамасыз ететін жапондық 105ºC резервтік конденсаторларды қамтиды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | COUGAR |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.93 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кіріс кернеуі | 200-240V |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), төмен кернеуден (UVP) қорғау |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Жоқ |
| PCI-E қосқыштарының саны | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 6 |
| Қуат | 600 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Жоқ |
| Өлшемдері | 140х150х86 мм |
| Сертификат 80 PLUS | Standard |
| Салқындату жүйесі | Желдеткіш 12 см |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
| Негізгі атрибуттар | |
| Форма-фактор | ATX |
- Бағасы: 23 222 ₸



