
Сорғыш HAUSLER HLS-60DG650WF қара
- Бар
- Коды:144827285
50 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
✅ Өнімділігі: 650 м3/сағ – иістер мен буды жылдам кетіру
✅ Жылдамдықтар саны: ✅ 3 – кез келген тапсырма үшін қуатты орнату
✅ Жұмыс тәртібі: бұруға – ауаны сыртқа шығарады
✅ LED-жарықтандыру – жұмыс аймағын артық энергия тұтынусыз жарықтандыру
✅ Басқару элементтері: сенсорлық, Touch Screen – заманауи және ыңғайлы
✅ Шу деңгейі: 56 дБ – тыныш және кедергісіз жұмыс істейді
✅ Түсі: кербез қара
✅ Өлшемдері (W×H×D): 70 × 33 × 37 см
✅ Орнату: кіріктірілген/қабырғаға орнатылатын – әртүрлі асүй шешімдері үшін жарамды
✅ Ауа құбырының диаметрі: 16 см
✅ Жабдық: гофрленген құбыр жиынтықта
✅ Жылдамдықтар саны: ✅ 3 – кез келген тапсырма үшін қуатты орнату
✅ Жұмыс тәртібі: бұруға – ауаны сыртқа шығарады
✅ LED-жарықтандыру – жұмыс аймағын артық энергия тұтынусыз жарықтандыру
✅ Басқару элементтері: сенсорлық, Touch Screen – заманауи және ыңғайлы
✅ Шу деңгейі: 56 дБ – тыныш және кедергісіз жұмыс істейді
✅ Түсі: кербез қара
✅ Өлшемдері (W×H×D): 70 × 33 × 37 см
✅ Орнату: кіріктірілген/қабырғаға орнатылатын – әртүрлі асүй шешімдері үшін жарамды
✅ Ауа құбырының диаметрі: 16 см
✅ Жабдық: гофрленген құбыр жиынтықта
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
|---|---|
| Қайтаруға қарсы клапан | Жоқ |
| Қуат тұтыну | 175 Вт |
| Сүзгі | металл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 11.75 кг |
| Негізгі | |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Жұмыс режимдері | Бөлу |
| Ендіру түрі | Шкафқа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ауа өткізгіш келте құбырының диаметрі | 160 мм |
| "Домино" дизайны | Жоқ |
| Сүзгінің ластану индикаторы | Жоқ |
| Қозғалтқыштардың саны | 1 |
| Корпус материалы | тот баспайтын.болат |
| Таңбаланбаған беті | Жоқ |
| Өнімділік | 650 текше метр/сағ |
| Басқарма | Сенсорлық |
| Орнату | Аспалы |
| Түсі | Қара |
| Ені | 70 см |
| Ендірме ені | 36 см |
| Басқару элементтері | сенсорлық |
- Бағасы: 50 990 ₸







