
HuntKey WD650K 650 Вт қуат көзі
- Қолжетімді емес
- Коды:128984728
34 802 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Huntkey WD650K қуат көзі — 80 PLUS Gold сертификатына ие. Оның жоғары тиімділігі, тұрақтылығы, пайдаланудың қарапайымдылығы және ұзақ қызмет ету мерзімі бар.
80 PLUS GOLD
Жалпы энергия тұтыну 80%-ға төмендеді. Күту режимінде энергияны тұтыну 1 Вт-тан 0,5 Вт-қа дейін 50%-ға төмендеді.
Кернеу диапазоны кеңейе түсті — 80-280В қолдайды, бұл кернеудің тұрақсыздығы мен ең жоғары жүктемелер кезіндегі қауіптерді болдырмайды.
Кернеуді тұрақтандырудың жаңартылған жүйесі. Тұрақты кернеу DC-DC жоғары өнімділікті сақтайды.
Жақсартылған қосқыш. +5V/3.3V және 50А бір арналы ток жоғары өнімділікті қажет ететін ойындарға жарамды.
Жаңартылған материал. Кабельдер ПЭТ (электр оқшаулағыш пленка) арқылы қорғалған, әдемі және берік, кедергіге төзімді.
Автоматтандырылған технологиялар. Жақсы жылуды тарату әсерін жасайтын Y-тәрізді радиаторлардың жаңа буыны.
Сапаны арттыру. Жаңа қатаң сапаны бақылау және шығару алдында 22 тексеру процедурасы.
700 мм процессор кабелі орта және жоғары деңгейлі ойын қуат көздерінің класс талаптарын қолдайды.
Диаметрі 12 см болатын дыбыссыз гидравликалық желдеткіш және температураны ақылды басқару.
80 PLUS GOLD
Жалпы энергия тұтыну 80%-ға төмендеді. Күту режимінде энергияны тұтыну 1 Вт-тан 0,5 Вт-қа дейін 50%-ға төмендеді.
Кернеу диапазоны кеңейе түсті — 80-280В қолдайды, бұл кернеудің тұрақсыздығы мен ең жоғары жүктемелер кезіндегі қауіптерді болдырмайды.
Кернеуді тұрақтандырудың жаңартылған жүйесі. Тұрақты кернеу DC-DC жоғары өнімділікті сақтайды.
Жақсартылған қосқыш. +5V/3.3V және 50А бір арналы ток жоғары өнімділікті қажет ететін ойындарға жарамды.
Жаңартылған материал. Кабельдер ПЭТ (электр оқшаулағыш пленка) арқылы қорғалған, әдемі және берік, кедергіге төзімді.
Автоматтандырылған технологиялар. Жақсы жылуды тарату әсерін жасайтын Y-тәрізді радиаторлардың жаңа буыны.
Сапаны арттыру. Жаңа қатаң сапаны бақылау және шығару алдында 22 тексеру процедурасы.
700 мм процессор кабелі орта және жоғары деңгейлі ойын қуат көздерінің класс талаптарын қолдайды.
Диаметрі 12 см болатын дыбыссыз гидравликалық желдеткіш және температураны ақылды басқару.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | HuntKey |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 2.5 кг |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Қорғау | шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), жоғары температурадан (ОТП) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Жоқ |
| PCI-E қосқыштарының саны | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 4 |
| Қуат | 650 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Жоқ |
| Өлшемдері | 150x140x86 |
| Сертификат 80 PLUS | Gold |
| Салқындату жүйесі | Желдеткіш 12 см |
| Стандарт | 80+ Gold |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
- Бағасы: 34 802 ₸


