
БЫКСКИ су қоймасы CP-RX-X-CT60-V2 150ММ мөлдір
- Бар
- Коды:138314364
58 104 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Bykski CP-RX-X-CT60-V2 150ММ суды салқындатуға арналған резервуар — сұйық салқындату жүйелеріне арналған жоғары сапалы цилиндрлік резервуар. Жаңартылған V2 нұсқасы жақсартылған материалдарды, сенімділікті және заманауи дизайнды жарықтандыру мүмкіндігімен (үлгіге байланысты) біріктіреді. Резервуардың корпусы берік акрилден немесе POM-дан жасалған, бұл қысым мен температураға тамаша төзімділікті қамтамасыз етеді. Стандартты G1/4" бұрандалы қосылымдарының арқасында құрылғы көптеген LPG фитингтері мен компоненттерімен үйлесімді. 150 мм биіктік оны орташа өлшемді және толық өлшемді корпустар үшін әмбебап шешімге айналдырады. Мөлдір құрылымымен және RGB/ARGB жарықтандыруымен (егер қамтамасыз етілсе) резервуар сонымен қатар құрылымыңызға көрнекі тартымдылық қосады. Тігінен орнату үшін қолайлы, моддинг жобаларына және реттелетін салқындату жүйелеріне біріктіру оңай.
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
|---|---|
| Биіктігі | 150.0 мм |
| Резервуардың диаметрі | 60.0 мм |
| Ұзындығы | 180.0 мм |
| Порттар саны | 4 |
| Үлгі | CP-RX-X-CT60-V2 150MM |
| Резервуардың көлемі | 300.0 мл |
| Бұранда қосылыстар | G1/4 |
| Түрі | сорғы бар резервуар |
| Түсі | Мөлдір |
| Ені | 60.0 мм |
- Бағасы: 58 104 ₸

