
Game Max VP-800-M-RGB 800 Вт қуат көзі
- Қолжетімді емес
- Коды:9700346
30 555 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GameMax VP-800-M-RGB — дербес компьютерлік жүйелердің заманауи қажеттіліктерін қанағаттандыратын әмбебап және сенімді қуат көзі. Ол тыныш жұмыс кезінде жоғары сенімділік пен тиімділікті қамтамасыз етеді — тамаша бағамен өз класындағы ерекшеліктердің, өнімділіктің және сапаның ең жақсы үйлесімі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.2 кг |
| Кіріс кернеуі | 100 - 240 жылы |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| CPU қосқыштарының саны | 1 |
| IDE қосқыштарының саны | 3 |
| PCI-E қосқыштарының саны | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 6 |
| Қуат | 800 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Иә |
| Өлшемдері | 86х150х140 мм |
| Сертификат 80 PLUS | Standard |
| Салқындату жүйесі | 1 желдеткіш (120 мм) |
| Стандарт | ATX12V 2.3 |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
| Шу деңгейі | 32 дбА |
- Бағасы: 30 555 ₸



