
Sharkoon TG6M RGB корпусы қара
- Бар
- Коды:141382762
83 076 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Танымал TG6 RGB нұсқасы ретінде TG6M RGB торлы алдыңғы панельдің арқасында жақсартылған ауа ағынын ұсынып қана қоймайды, сонымен қатар барлық аппараттық құралдарды ұнататындар үшін көптеген ішкі кеңістікті қамтамасыз етеді. Тиісінше, шыңдалған шыныдан жасалған бүйірлік панель кіріктірілген жабдықты шолу үшін тамаша терезені қамтамасыз етеді. Алдыңғы панельдің артында RGB LED жарығы бар үш 120 мм желдеткіш және корпустың артқы жағында RGB LED жарығы бар 120 мм желдеткіш жабдық құрамдастарын қарауға мүмкіндік береді. Екінші жағынан, ойластырылған интерьер дизайны қажет емес нәрсенің бәрін жасырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sharkoon |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сұйық кристалды дисплей | Жоқ |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 3 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Жоқ |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 4 х 120 мм |
| Кіріктірілген карта оқу құралы | Жоқ |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 167 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 400 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | Бүйірлік желдеткіштерді қолдау жоқ 2 x 140 немесе 3 x 120 мм үстіңгі желдеткіштерді қолдау Төменгі желдеткіштерді қолдау жоқ 1 x 120 мм артқы желдеткіштерді қолдау 3 x 120 мм алдыңғы желдеткіштерді қолдау |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Жоқ |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 4 |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Өлшемдері | 452х215х465мм |
| Беткі панельдегі қосқыштар | 3.5 мм jack (аудио) х 1, 3.5 мм jack (микрофон) х 1, USB 2.0 Type-A х 2, USB 3.2 Gen 1 Type-A х 2 |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Форма-фактор | ATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 83 076 ₸


