
Корпус Thermaltake Ceres 300 TG ARGB қара
- Бар
- Коды:113533388
56 994 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
б/п жоқ
СВО қолдауы: Алдыңғы жағы: 120/140/240/280/360мм; Үстіңгі жағы: 120/140/240/280мм; Артқы жағы: 120мм
Желдеткіштерді орнатуды қолдау: Алдыңғы жағы: 3*120/2*140мм; Үстіңгі жағы: 3*120/2*140мм; Артқы жағы: 120/140 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Thermaltake |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 3х140 мм |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 185 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 370 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 2 |
| Өлшемдері | 475 x 245 x 463 мм |
| Беткі панельдегі қосқыштар | USB 3.2 (Gen 2) Type-C x 1, USB 3.0 x 2, HD Audio x 1 |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Форма-фактор | ATX|EATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 56 994 ₸



