
Sharkoon TG5 PRO RGB корпусы қара түсті
- Бар
- Коды:141448806
52 720 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sharkoon TG5 Pro RGB корпусы [TG5-PRO-RGB] орташа өлшемді орта мұнара корпусында ойын немесе кеңсе көлігіне қажетті барлық құрамдастарды ішіне сыйғызуға мүмкіндік береді. Модельдің алдыңғы панелі шыңдалған шыныдан жасалған, ол арқылы ARGB-жарығы бар 3 салқындатқышты көруге болады. Сол жақтағы бүйірлік тақта да осы материалдан жасалған.
Sharkoon TG5 Pro RGB [TG5-PRO-RGB] корпусының ішінде Micro-ATX, Mini-ITX немесе Standard-ATX типті аналық платаны тігінен орналастыруға болады. Ішіндегі кабельдер артқы қабырғаның артына орнатылады, сонымен қатар ішінде шаң сүзгісі бар.
Sharkoon TG5 Pro RGB [TG5-PRO-RGB] корпусының ішінде Micro-ATX, Mini-ITX немесе Standard-ATX типті аналық платаны тігінен орналастыруға болады. Ішіндегі кабельдер артқы қабырғаның артына орнатылады, сонымен қатар ішінде шаң сүзгісі бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sharkoon |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 3 |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 4 х 120 мм |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 167 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 400 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | Бүйірлік желдеткіштерді қолдау жоқ 2 x 140 немесе 3 x 120 мм үстіңгі желдеткіштерді қолдау Төменгі желдеткіштерді қолдау жоқ 1 x 120 мм артқы желдеткіштерді қолдау 3 x 120 мм алдыңғы желдеткіштерді қолдау |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 4 |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Өлшемдері | 215х465х452мм |
| Беткі панельдегі қосқыштар | 3.5 мм jack (аудио), 3.5 мм jack (микрофон), USB 2.0 Type-A x2, USB 3.2 Gen1 Type-A x2 |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Форма-фактор | ATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 52 720 ₸



