
Epson M1100 қара-ақ
- Қолжетімді емес
- Коды:1500444
121 942 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
• Сократите затраты на печать
Экономичный принтер с емкостью для чернил с большим запасом чернил в комплекте
• Надежный и долговечный
Гарантия один год/100 000 страниц и дополнительная гарантия до трех лет.
• Заправить и забыть
Печать тысяч страниц чернилами в комплекте
• Быстрая печать
Принтер не требует времени на прогрев и печатает со скоростью 15 страниц в минуту
Экономичный принтер с емкостью для чернил с большим запасом чернил в комплекте
• Надежный и долговечный
Гарантия один год/100 000 страниц и дополнительная гарантия до трех лет.
• Заправить и забыть
Печать тысяч страниц чернилами в комплекте
• Быстрая печать
Принтер не требует времени на прогрев и печатает со скоростью 15 страниц в минуту
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Epson |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.5 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бірінші баспаның шығу уақыты | 8 с (б/б) |
| Қағазды шығару | 30 парақ. (стандартты), 30 парақ. (максималды) |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 375х161х267 мм |
| Интерфейстер | USB 2.0 |
| Картридждер саны | 1 |
| Максималды формат | A4 |
| Тамшының ең аз көлемі | 3 алаң |
| Ерекшеліктері | Ноутбукке/ДК-ге қосылу кабелі жинаққа кірмейді. |
| Деректерді тасымалдау | тікелей басып шығару |
| Басып шығару | карточкаларда, конверттерде, заттаңбаларда |
| Фотосуреттерді басып шығару | Жоқ |
| Пигментті сиялар | Иә |
| Қағаздың тығыздығы | 64-90 г/м2 |
| Қағазды жіберу | 150 парақ. (стандартты), 150 парақ. (ең жоғарғы) |
| ОЖ қолдау | Windows |
| Тұтынылатын қуат | 13 Вт (жұмыс кезінде) |
| Орналастыру | үстел үсті |
| Ресурс | 6000 бет |
| Басып шығару жылдамдығы | 32 бет/мин (б/б А4), 15 сурет/мин (б/б А4) |
| Баспа технологиясы | пьезоэлектрлік ағынды |
| Мөрдің түрі | ақ-қара |
| Құрылғы | принтер |
- Бағасы: 121 942 ₸



