
Epson L3210 МФУ
- Қолжетімді емес
- Коды:110740410
120 924 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Сіздерге ұсынамыз Epson L3210 көп функциялы құрылғысы — қамтамасыз ететін бизнес үшін тамаша таңдау жоғары сапалы баспа және функциялардың сан алуандығы бір ықшам шешімде.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ 5760x1440 н/д дейінгі ажыратымдылықпен сиялы басып шығару — жарқын және айқын бейнелер.
- 🔒 Максималды формат A4 — көптеген кеңселік тапсырмалар үшін жарамды.
- 🌱 Сияны үнемді тұтыну — 8100 бетке дейін ақ-қара және 6500 түрлі-түсті баспа.
- 📄 Басып шығару жылдамдығы 33 бет/мин (б/б) дейін — тапсырмаларды жылдам орындау.
- 🔌 USB арқылы қосылу — пайдалану оңай.
Бұл құрылғы мыналар үшін өте қолайлы шағын және орта бизнестің, сондай-ақ үшін үй кеңселерінің, мұнда жоғары өнімділік пен басып шығару сапасы қажет.
Ең жақсы басып шығару және сканерлеу нәтижелеріне қол жеткізу үшін сапалы қағазбен пайдалануды ұсынамыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Epson |
| Интерфейстер | USB |
| Түстер саны | 4 |
| Сканер түрі | Планшет |
| Құрылғы түрі | МФУ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты екі жақты басып шығару | Жоқ |
| Жиынтықта | қфб |
| Қағазды шығару | 30 |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 375 х 179 х 347 мм |
| Түс тереңдігі және сұр реңк | 48 бит |
| Ethernet интерфейсі (RJ-45) | Жоқ |
| Картридждер саны | 4 |
| Бір циклдегі көшірмелердің максималды саны | 20 |
| Түрлі-түсті басып шығару үшін максималды ажыратымдылық | 5760x1440 dpi |
| Ақ-қара басып шығару үшін максималды ажыратымдылық | 600x600 dpi |
| Көшіргіштің максималды ажыратымдылығы | 600x600 dpi |
| Сканерлеудің максималды өлшемі | х бойынша - 297 мм, У бойынша - 216 мм |
| Максималды формат | A4 |
| Түпнұсқаның максималды форматы | A4 |
| Қолданылу саласы | бизнес |
| Жиексіз басып шығару | Иә |
| Басып шығару | жылтыр қағазға, күңгірт қағазға, қарапайым қағазда, қалың қағазға, фотоқағазға |
| Фотосуреттерді басып шығару | Иә |
| Қағаздың тығыздығы | 64 - 300 г/м2 |
| Қағазды жіберу | 100 |
| ОЖ қолдау | Mac OS, Windows |
| Тұтынылатын қуат | жұмыс кезінде 14 Вт |
| Орналастыру | үстел үсті |
| Сканердің рұқсаты | 600х1200 dpi |
| Ресурс | с/б 8100 бет, түрлі-түсті 6500 бет |
| Басып шығару жылдамдығы | с/б 33 бет/мин, түрлі-түсті 15 бет/мин |
| Баспа технологиясы | сиялы |
| Датчик түрі | байланыс (CIS) |
| Мөрдің түрі | түрлі-түсті |
| Шу деңгейі | жұмыс кезінде 50 дБ |
| Құрылғы | ҚФБ |
| Түпнұсқаларды автоматты түрде беру құрылғысы | біржақты |
- Бағасы: 120 924 ₸



