
Epson M2140 КФҚ
- Бар
- Коды:1600591
199 320 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
• Сократите затраты на печать
Экономичный принтер с емкостью для чернил с большим запасом чернил в комплекте
• Надежный и долговечный
Гарантия один год/100 000 страниц и дополнительная гарантия до трех лет5
• Заправить и забыть
Печать тысяч страниц чернилами в комплекте
• Быстрая печать
Печать со скоростью 20 страниц в минуту2, время на прогрев не требуется
Экономичный принтер с емкостью для чернил с большим запасом чернил в комплекте
• Надежный и долговечный
Гарантия один год/100 000 страниц и дополнительная гарантия до трех лет5
• Заправить и забыть
Печать тысяч страниц чернилами в комплекте
• Быстрая печать
Печать со скоростью 20 страниц в минуту2, время на прогрев не требуется
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Epson |
| Сканер түрі | Планшет |
| Шу деңгейі | 56 дБ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.2 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жиынтықта | сия салынған екі контейнер, бағдарламалық жасақтамасы бар ықшам диск, қуат кабелі |
| Бірінші баспаның шығу уақыты | 6 с (б/б) |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 375х302х347 мм |
| Масштабты өзгерту | 25-400 % |
| Ethernet интерфейсі (RJ-45) | Жоқ |
| Интерфейстер | USB 2.0 |
| Картридждер саны | 1 |
| Айына беттер саны | 5000 |
| Бір циклдегі көшірмелердің максималды саны | 99 |
| Ақ-қара басып шығару үшін максималды ажыратымдылық | 1200×2400 dpi |
| Көшіргіштің максималды ажыратымдылығы | 600x1200 dpi |
| Сканерлеудің максималды өлшемі | 216х297 мм |
| Максималды формат | A4 |
| Түпнұсқаның максималды форматы | A4 |
| Тамшының ең аз көлемі | 2.8 кл |
| Қолданылу саласы | дербес |
| Ақпаратты көрсету | түрлі-түсті СКД дисплей |
| Басып шығару | карточкаларда, конверттерде, заттаңбаларда |
| Фотосуреттерді басып шығару | Жоқ |
| Пигментті сиялар | Иә |
| Қағаздың тығыздығы | 64-256 г/м2 |
| ОЖ қолдау | Linux, Mac OS, Windows |
| Тұтынылатын қуат | 17 Вт |
| Орналастыру | үстел үсті |
| Сканердің рұқсаты | 1200x2400 dpi |
| Ресурс | 11000 бет. |
| Көшіру жылдамдығы | 17 бет/мин (б/б А4) |
| Басып шығару жылдамдығы | 39 бет/мин (б/б А4), 20 сурет/мин (б/б А4) |
| Баспа технологиясы | пьезоэлектрлік ағынды |
| Датчик түрі | байланыс (CIS) |
| Мөрдің түрі | ақ-қара |
| Құрылғы | ҚФБ |
| Түпнұсқаларды автоматты түрде беру құрылғысы | екі жақты |
- Бағасы: 199 320 ₸




