
XPG INVADER корпусы-BKCWW қара
- Бар
- Коды:141382751
41 723 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
A-Data XPG INVADER [INVADER-BKCWW] корпусы mid-tower ("орта мұнара") пішімінде жасалған және тегістелген алюминийден жасалған қара алдыңғы панель мен шыңдалған шыныдан жасалған бүйірлік панельдің стильді үйлесімі болып табылады. Мүлдем мөлдір қабырға арқылы әсерлі жарық әсерлері байқалады. 12 режимнің ішінен ойын атмосферасына толығымен ену үшін музыкамен синхрондауды таңдауға болады.
A-Data XPG INVADER [INVADER-BKCWW] корпусының құрылымы панельдерді орнату үшін құралдарды қажет етпейтіндей етіп жасалған, бұл техникалық қызмет көрсетудің қарапайымдылығына байланысты. 12 см қос желдеткішпен тандемде ауа соруға арналған бүйірлік тесігі бар жоғары айналым жүйесі тіпті жоғары жүктемелерде де толық салқындатуды қамтамасыз етеді. Модульдік конструкция қосымша 2 радиаторды қосуға мүмкіндік береді: алдыңғы жағында 36 см және үстіңгі жағында 24 см, сонымен қатар аналық платалардың әртүрлі түрлерін пайдалануға болады. Пайдаланушының әрқашан қолында 2 USB-A 3.2 порты және гибридті 3.5 мм ұясы бар.
A-Data XPG INVADER [INVADER-BKCWW] корпусының құрылымы панельдерді орнату үшін құралдарды қажет етпейтіндей етіп жасалған, бұл техникалық қызмет көрсетудің қарапайымдылығына байланысты. 12 см қос желдеткішпен тандемде ауа соруға арналған бүйірлік тесігі бар жоғары айналым жүйесі тіпті жоғары жүктемелерде де толық салқындатуды қамтамасыз етеді. Модульдік конструкция қосымша 2 радиаторды қосуға мүмкіндік береді: алдыңғы жағында 36 см және үстіңгі жағында 24 см, сонымен қатар аналық платалардың әртүрлі түрлерін пайдалануға болады. Пайдаланушының әрқашан қолында 2 USB-A 3.2 порты және гибридті 3.5 мм ұясы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | XPG |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сұйық кристалды дисплей | Жоқ |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 2 х 120 мм |
| Кіріктірілген карта оқу құралы | Жоқ |
| Қосымша ақпарат | 56х31х58см |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 170 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 400 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | Бүйірлік желдеткіштерді қолдау 2 x 120 мм Жоғарғы желдеткіштерді қолдау 2 x 120 мм Төменгі желдеткіштерді қолдау 1 x 120 мм Артқы желдеткіштерді қолдау 1 x 120 мм Алдыңғы желдеткіштерді қолдау 2 x 140 немесе 3 x 120 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 4 |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Өлшемдері | 9.6 |
| Беткі панельдегі қосқыштар | 3.5 мм ұяшық (микрофон/аудио), USB 3.2 Gen1 Type-A x2 |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Форма-фактор | ATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 41 723 ₸


