
Formula MANA корпусы қара
- Бар
- Коды:118760875
21 138 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Formula V Mana Black компьютерлік корпусы
Торлы алдыңғы панелі бар бұл ойын корпусы жоғары ауа айналымын қамтамасыз етеді және жұмыс істеп тұрған жарықдиодты алдыңғы желдеткіштерді тамашалауға мүмкіндік береді.
Толығымен акрилді бүйірлік тақта жүйенің ішкі бөлігінің анық көрінісін қамтамасыз етеді. Сонымен қатар, ол оңтайлы салқындату тиімділігін қамтамасыз ете отырып, корпустың алдыңғы және жоғарғы жағындағы сұйықтықты салқындатуды қолдайды.
Массивті тордан жасалған алдыңғы панельдің құрылымы
Перфорацияланған алдыңғы панельдің дизайны ауа ағынын арттырады және салқындатуды жақсартады.
Үш 12 см RGB алдыңғы желдеткіштерін қамтиды.
Акрилден жасалған бүйірлік панель
Акрилден жасалған бүйірлік панель жүйенің барлық компоненттерін қарастыруға мүмкіндік береді.
Екі камералы конструкция
Екі камералы конструкция жылуды негізгі көлемнен алып тастап, барлық жағынан тиімдірек салқындатуды қамтамасыз етеді.
Медиаға ыңғайлы қолжетімділік
USB Type C/3.0 және 2.0/ кірістеріне, HD аудио шығысына және микрофонды қосуға арналған портқа, сондай-ақ power (қуат) және reset (ысыру) түймелеріне жылдам және оңай қол жеткізу.
Ауамен салқындату
Ағын арқылы: үстіңгі, алдыңғы және артқы жағындағы желдеткіштер тамаша салқындатуды қамтамасыз етеді. Максималды қолдау 6 желдеткішке дейін.
Алдыңғы панель: 120 мм x 3
Үстіңгі панель: 120 мм x 2 (Макс.)
Артқы панель: 120 мм x 1 (Макс.)
Сұйықтықты салқындату
Корпустың алдыңғы, үстіңгі және артқы жағындағы сұйықтықты салқындатуды қолдайды, бұл жылуды таратудың жоғары тиімділігін қамтамасыз етеді. Алдыңғы панель: 120/240/280 мм радиатор (Міндетті емес)
Артқы панель: 120 мм радиатор (Міндетті емес)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Formula |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Формфактор | ATX |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 4 х 120 мм |
| Қосымша ақпарат | СЖО қолдауы – Алдыңғы жағы:240/280мм; Үстіңгі жағы:240мм |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 160 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 300 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 1 |
| Шаңға қарсы сүзгі | жоғарғы панель |
| Өлшемдері | 350х180х425 мм |
| Беткі панельдегі қосқыштар | құлаққап шығысы (jack 3.5) , микрофон кірісі (jack 3.5), 1x USB 2.0, 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 21 138 ₸



