
Legrand профилі 036152 29x500 мм, алюминий
- Бар
- Коды:141323419
16 957 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұл тіректер Legrand тарату шкафтарының ішіне орнату үшін қосымша бетті қамтамасыз етеді. Оларды электрлік құрылғыларды орнатқаннан кейін де орнатуға болады, бұл оларды кеңістікті ұйымдастыру үшін икемді шешімге айналдырады. Бүкіл ұзындығы бойынша перфорацияның арқасында жабдықты орнату үшін Lina 25 рельстерін тіректерге бекітуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Материал | Алюминий |
| Қалыңдығы | 5 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 17 мм |
| Беті | Жылтыр |
| Бекіту тәсілі | дюбель |
| Түрі | Профиль |
| Түсі | Күміс |
| Ені | 29 мм |
- Бағасы: 16 957 ₸

