
Ажыратқыштар мен розеткаларға арналған рамка Lanmaster LAN-MF45x45, алтын түстес
- Бар
- Коды:140621453
4 897 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mosaic сериялы электр қондырғыларына арналған металл калибрлер, сондай-ақ сол стандарттағы төмен токты розеткалар. Мозаика сериясының ішкі және сыртқы қораптарына сәйкес өлшемдегі қаптамалары бар орнатуға арналған. 45х45, 45х90 және 45х135 өлшемді үш негізгі өлшем жеткізіледі. Бұл модель - 45х45. Материал болат.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | LANMASTER |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Құрылғының биіктігі | 50 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 10 мм |
| Ұялар саны | 2 |
| Монтаждау | Жасырын |
| Мақсаты | ажыратқыш үшін, розетка үшін |
| Орнату | Тік|Көлденең |
| Түсі/реңі | алтын |
| Құрылғының ені | 50 мм |
- Бағасы: 4 897 ₸

