
Ажыратқыштар мен розеткаларға арналған жақтау DKC 75010V, сары
- Бар
- Коды:138243917
3 068 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DKC 75010V Рамка на 2 модуля (одноместная)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Құрылғының биіктігі | 86 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 12 мм |
| Ұялар саны | 2 |
| Монтаждау | ашық |
| Мақсаты | розетка үшін |
| Орнату | Көлденең |
| Түсі/реңі | сары |
| Құрылғының ені | 120 мм |
- Бағасы: 3 068 ₸

