
Ажыратқыштар мен розеткаларға арналған жақтау Lanmaster LAN-FR45x45-WH, ақ
- Бар
- Коды:141974046
5 070 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Француздық 45x45 стандартты бет жақтаулары бір портты электрлік немесе бір/екі портты телекоммуникациялық розеткаларда пайдалануға арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | LANMASTER |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Құрылғының биіктігі | 150 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 10 мм |
| Ұялар саны | 1 |
| Монтаждау | Жасырын |
| Мақсаты | розетка үшін |
| Орнату | Тік |
| Түсі/реңі | ақ |
| Құрылғының ені | 150 мм |
- Бағасы: 5 070 ₸

