
Schneider Electric MERTEN MTN4010-6534 ажыратқыштары мен розеткаларына арналған жақтау, антрацит
- Бар
- Коды:138252153
6 127 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Рамка MERTEN MTN4010-6534 D-Life 1 постовая антрацит
Рамка Schneider Electric Merten серии D-Life (антрацит) одинарная предназначена для монтажа в вертикальном и горизонтальном положениях. Она позволяет гармонично вписать электроустановочное изделие в интерьер помещения и создать свой неповторимый дизайн.
Рамка Schneider Electric Merten серии D-Life (антрацит) одинарная предназначена для монтажа в вертикальном и горизонтальном положениях. Она позволяет гармонично вписать электроустановочное изделие в интерьер помещения и создать свой неповторимый дизайн.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Құрылғының биіктігі | 86 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 12 мм |
| Ұялар саны | 1 |
| Монтаждау | ашық |
| Мақсаты | розетка үшін |
| Орнату | Тік|Көлденең |
| Түсі/реңі | антрацит |
| Құрылғының ені | 120 мм |
- Бағасы: 6 127 ₸

