
Ажыратқыштар мен розеткаларға арналған жақтау DKC F00015 , ақ
- Бар
- Коды:133319069
1 925 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DKC F00015 — әртүрлі өнеркәсіптік және тұрмыстық үй-жайларда электр тарату жүйелерінде пайдалануға арналған жоғары сапалы коммутатор. Ол қысқа тұйықталудан және шамадан тыс жүктемелерден қорғай отырып, электр аспаптары мен жабдықтарының сенімді және қауіпсіз қосылуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өндірушінің артикулы | F00015 |
| Құрылғының биіктігі | 228 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 9 мм |
| Ұялар саны | 6 |
| Монтаждау | ашық |
| Мақсаты | розетка үшін |
| Орнату | Көлденең |
| Түсі/реңі | ақ |
| Құрылғының ені | 100 мм |
- Бағасы: 1 925 ₸

