
Тарату қорабы дөңгелек Tyco 145х65х40 мм, пластик
- Бар
- Коды:134997902
4 692 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қорап ГСК ТУСО уст. 140х65х45 мм
Розеткалар мен ажыратқыштарды, диммерлерді және басқа да электр қондырғыларын қуыс қабырғалар мен гипсокартонға орнату үшін қолданылады. Екі орынды ГСК орнату қорабы
Розеткалар мен ажыратқыштарды, диммерлерді және басқа да электр қондырғыларын қуыс қабырғалар мен гипсокартонға орнату үшін қолданылады. Екі орынды ГСК орнату қорабы
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Tyco |
| Пішін | Дөңгелек |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ұзындығы | 145 мм |
| Ені | 65 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP20 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | Жасырын |
- Бағасы: 4 692 ₸

