
iPower 400х250х600 мм шаршы тарату қорабы, металл
- Қолжетімді емес
- Коды:133164563
39 988 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
iPower 600 400 250 IP66 металл қалқаны Төмен кернеулі коммутациялық жабдықтың әртүрлі жинақтарын (басқару қалқандары, дабыл жүйесін автоматтандыру және қорғаныс) жасауға арналған. Металл қалқан полимерлі ұнтақ бояумен боялған. Тұрғын үй, әкімшілік, сауда және өндірістік ғимараттардағы электр қондырғылары үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | iPower |
| Пішін | Шаршы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Ені | 250 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 600 мм |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP66 |
| Материал | Металл |
| Монтаждау | Жасырын |
- Бағасы: 39 988 ₸


