
Монитор 34" ASUS ProArt PA348CGV қара
- Бар
- Коды:107462955
643 065 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ASUS ProArt PA348CGV — профессиональный монитор с широкоформатным экраном 34 дюйма, разработанный для дизайнеров, фотографов и видеомонтажёров.
✨ Особенности:
- ✅ Высокая цветопередача — точные и реалистичные цвета для профессиональной работы.
- 🧱 Разрешение 3440x1440 — детализация и чёткость изображения.
- 🌱 Антибликовое покрытие — комфортная работа при любом освещении.
Идеально подходит для графических дизайнеров, видеомонтажёров и фотографов, которым требуется максимальная точность и детализация изображения.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Asus |
| Сенсорлық экран | Жоқ |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 12.2 кг |
| Экран | |
| Жауап беру уақыты | 2 мс |
| Қызметтері | |
| 3D қолдау | Жоқ |
| Қуат көзі | |
| Қуат тұтыну | 19.36 Вт |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| USB нұсқасы | USB 3.2 (Gen 1) |
| Кірістер | DisplayPort, HDMI, USB, USB Type-C, аудио стерео |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 817х453х245 мм |
| Қиғаш | 34 дюйм |
| Ойын мониторы | Жоқ |
| Қисық экран | Жоқ |
| Интерфейстер | HDMI, DisplayPort, USB Type-C |
| Контраст қатынасы | 1000 :1 |
| Кадрларды жаңартудың макс. жиілігі | 120 Гц |
| Түстердің максималды саны | 1 миллиардтан астам |
| Қабырғаға бекіту | 100х100 мм |
| Шолу аймағы | көлденеңінен: 178°, тігінен: 178° |
| Жарықтандыру | Иә |
| Экранды жабу | шағылуға қарсы |
| Рұқсат | 3440x1440 |
| Биіктігі бойынша реттеу | Иә |
| Тараптардың арақатынасы | 21:9 |
| Экранды динамикалық жаңарту технологиясы | AMD FreeSync Premium Pro |
| СК-матрицаның түрі | IPS |
| Түсі | Қара |
| Нүкте қадамдары | 0.2325 |
| Жарықтық | 400 кд/м2 |
- Бағасы: 643 065 ₸




