
Legrand 140х114х74 мм шаршы тарату қорабы, пластик
- Бар
- Коды:135911214
10 687 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Legrand оқшаулағыш қорабы 088026. Мозаикалық электр қондырғыларын тік және көлденең күйде орналастыру үшін пайдалануға болады. Ток өткізгіш тізбектерді жанасудан қорғайды. 2х4 мм 8 модуль үшін есептелген. Өлшемі: 140х114х74 (ЛхШхВ) мм. 088023 және 088123 әмбебап едендік қораптарға орнатылады
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пішін | Шаршы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 74 мм |
| Ұзындығы | 140 мм |
| Ені | 114 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP20 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | Жасырын |
- Бағасы: 10 687 ₸

