
Ажыратқыштар мен розеткаларға арналған жақтау DKC PDA-45N, ақ
- Бар
- Коды:142958837
1 858 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электрлік бұйымдардың 2 модуліне арналған суппорт жақтауы, PDA-45N 80 жұмыс орындарын ұйымдастыруға арналған - "In−liner Classic" сериялы TA-GN типті пластикалық қораптарға электр қондырғыларын орнату. ABS пластиктен және поликарбонаттан жасалған материал. Пакетке жақтау мен суппорт кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өндірушінің артикулы | 00513 |
| Құрылғының биіктігі | 100 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 50 мм |
| Ұялар саны | 2 |
| Монтаждау | ашық |
| Мақсаты | розетка үшін |
| Орнату | Көлденең |
| Түсі/реңі | ақ |
| Құрылғының ені | 100 мм |
- Бағасы: 1 858 ₸

