
Legrand Т-жалғастырғыш (қосымша) монтаждау кабель-арна 15х20х15 мм
- Бар
- Коды:140052797
4 089 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Legrand 030224 DLPLОтветвл.Т-обр.к-к 20х12.5
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 15 мм |
| Ені | 20 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 15 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Франция |
| Түрі | Монтаждық кабель-арнаға арналған Т-жалғастырғыш (қосымша) |
- Бағасы: 4 089 ₸

