
Legrand қабырға кабелі-арнасы үшін сыртқы бұрышы 40х60х40 мм
- Бар
- Коды:140052768
4 910 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Legrand 638198 Уг.вн/внеш/заг/нак 60x40 METRA
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 60 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 40 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Франция |
| Түрі | қабырғалық кабель-арна үшін сыртқы бұрыш |
- Бағасы: 4 910 ₸

