
Legrand қабырғаға орнатылатын арна кабелі үшін тегіс бұрыш 20х60х20 мм
- Бар
- Коды:140052788
6 523 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Legrand 030293 DLPLУг.плоский к-к 60х16/20
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 20 мм |
| Ені | 60 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 20 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Франция |
| Түрі | қабырғаға орнатылатын кабель арнасы үшін тегіс бұрыш |
- Бағасы: 6 523 ₸

