
Қабырғалық кабель-арна үшін сыртқы бұрышы ақ Рувинил
- Бар
- Коды:103102434
1 641 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Угол внешний РУВИНИЛ для РКК-20х10
Применяется в качестве соединительного и/или разветвительного элемента при монтаже кабель-канала.
Применяется в качестве соединительного и/или разветвительного элемента при монтаже кабель-канала.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | РУВИНИЛ |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 10 мм |
| Ені | 20 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 10 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | қабырғалық кабель-арна үшін сыртқы бұрыш |
- Бағасы: 1 641 ₸

