
Тарату қорабы дөңгелек Tyco 70х50х60 мм, пластик
- Бар
- Коды:141073266
1 380 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TYCO 65001Б дәнекерлеу қорабы ашық монтаждауға арналған және тұрғын үйлер мен қоғамдық ғимараттардағы электр сымдарын тармақтау үшін қолданылады. Ол екі терминалдық блокпен жабдықталған және үй ішінде ашық немесе кабельдік арналардың ішіне орнатылған телефон және басқа кабельдерді қосу үшін жарамды
Артықшылықтары:
Ықшам өлшемдер қорапты шектеулі кеңістіктерге орнатуға мүмкіндік береді.
Терминал блоктарының болуына байланысты орнатудың қарапайымдылығы.
Тұрғын үйлерді, ауруханаларды және сауда орталықтарын қоса алғанда, әртүрлі нысандарда пайдалануға жарамды.
Артықшылықтары:
Ықшам өлшемдер қорапты шектеулі кеңістіктерге орнатуға мүмкіндік береді.
Терминал блоктарының болуына байланысты орнатудың қарапайымдылығы.
Тұрғын үйлерді, ауруханаларды және сауда орталықтарын қоса алғанда, әртүрлі нысандарда пайдалануға жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Tyco |
| Пішін | Дөңгелек |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 60 мм |
| Ұзындығы | 70 мм |
| Ені | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP40 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | Жасырын |
- Бағасы: 1 380 ₸


