
Legrand бұрышы тегіс үшін плинтусного кабель-арна 50х85х50 мм
- Бар
- Коды:138252046
2 844 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жазық бұрыш 90 градус Legrand DLP-S 85x50 мм Кабель арнасы үшін жазық бұрыш Legrand DLP-S 85x50 мм кабель арнасы бірдей қиманың екі арнасын тегіс бұрышпен қосуға арналған. Пластмассадан жасалған және бетінің өңделмеген қорғаныш жабыны бар. Кабельге бекіту тәсілі - қысыммен басу арнасы. Бұрыштар реттелмейді (өзгермейтін бұрыш 90).
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 85 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 50 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Франция |
| Түрі | ернеулі кабель-арна үшін тегіс бұрыш |
- Бағасы: 2 844 ₸


