
DKC бұрышы жазық үшін плинтусного кабель-арна 50х90х50 мм
- Бар
- Коды:138252110
5 882 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DKC 09503 Жазық бұрышы 90х50 мм. Бұрышы тегіс. Мақсаты: кабельдік қораптардың түйіскен жерлерін безендіру. Техникалық сипаттамалары: төсем материалы – ABS пластик, негіз және бөлгіш материал – PP, ішкі кеңістікті бөліктерге бөлуге арналған кіріктірілген қалқалар. Жеткізу жиынтығы: сыртқы сәндік төсем, секциялық бөлгіші бар ішкі негіз, орнату нұсқаулары. Стандартты өлшем 90х50. Түсі ақ.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 90 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 50 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ернеулі кабель-арна үшін тегіс бұрыш |
- Бағасы: 5 882 ₸

