
Schneider Electric IP40 208х222 мм ендірілетін тарату қалқаны
- Бар
- Коды:131263858
7 083 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
SCHNEIDER ELECTRIC компаниясының EASY9 UA сериялы пәтерлік қалқандары заманауи құрылыста жиі қолданылатын автоматты ажыратқыштар, RCD және басқару элементтері орнатылған модульдік пластикалық қоршаулар болып табылады. Жеке тізбектер таратылады және әрбір тізбек жеке қорғаныс құралына қосылады.. Олар шамадан тыс жүктемелерден, қысқа тұйықталудан және токтың ағып кетуінен, сондай-ақ сымдар немесе тұрмыстық техника зақымдалған жағдайда адамдардың электр тогының соғуынан қорғау функциясын орындайды. Қалқандардың отқа төзімді және соққыға төзімді корпустары олармен жұмыс істеу кезінде барынша ыңғайлылықты қамтамасыз ететіндей етіп жасалған. Конструкцияның тұрақтылығы және соққыға және ылғалға төзімділігі (IP40) пайдаланудағы сенімділікті, ұзақ мерзімділікті және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.
Тарату қалқаны Easy9 UA сериясының кіріктірілген 8 модулі тұрғын үйлер мен пәтерлерде DIN құрылғыларын орнатуға арналған. Үй ішінде қолданылады және әрқайсысының өлшемі 18 мм болатын 8 модульден тұрады.
Эргономикалық дизайн және орнату оңай
180 градусқа ашылатын түтінді есікпен және ашылу бағытын өзгерту мүмкіндігімен жабдықталған.
4 жағынан алдын ала дайындалған кабельдік өткелдер.
1 кронштейндерге орнатылған DIN рельсі, кабельдерді артқы қақпақтың сыртына бағыттау мүмкіндігі бар.
Жеткізу көлеміне PE (жерге тұйықтау) және N (нөл)- 2x8 жауап беретін терминал блоктары кіреді.
Тарату қалқаны Easy9 UA сериясының кіріктірілген 8 модулі тұрғын үйлер мен пәтерлерде DIN құрылғыларын орнатуға арналған. Үй ішінде қолданылады және әрқайсысының өлшемі 18 мм болатын 8 модульден тұрады.
Эргономикалық дизайн және орнату оңай
180 градусқа ашылатын түтінді есікпен және ашылу бағытын өзгерту мүмкіндігімен жабдықталған.
4 жағынан алдын ала дайындалған кабельдік өткелдер.
1 кронштейндерге орнатылған DIN рельсі, кабельдерді артқы қақпақтың сыртына бағыттау мүмкіндігі бар.
Жеткізу көлеміне PE (жерге тұйықтау) және N (нөл)- 2x8 жауап беретін терминал блоктары кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| Номиналды ток | 63 А |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 208 мм |
| Тереңдігі | 92 мм |
| Ені | 222 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Материал | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қосымша | N және PE шиналары жиынтықта |
| Модульдер саны | 8 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Жиынтықтаушылар | есік, ғимарат, панель |
| Максималды кернеу | 400 Жылы |
| Өлшемдері | 208х222 |
| Монтаждау тәсілі | Ендірілетін |
| Қорғау дәрежесі | IP40 |
| Шкафтың түрі | тарату қалқаны |
- Бағасы: 7 083 ₸





