
Перфоратор FIXTEC FRH15002 5.5 Дж, SDS-Plus
- Бар
- Коды:101103059
40 839 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Надежный инструмент для качественного и быстрого сверления
К основной функции перфоратора Fixtec FRH15002 можно отнести сверление отверстий в каменных и бетонных плитах, кирпичной кладке. Благодаря мощности в 1500 Вт и силе удара в 5,5 Дж перфоратор может быть использован для успешного решения задач разной сложности. Fixtec FRH15002 – бытовое устройство, работающее в режиме 4300 уд/мин. Блокировка кнопки включения и возможность фиксации шпинделя делают использование перфоратора комфортным. Наличие второй ручки с регулируемым положением позволяет осуществлять продолжительные работы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Fixtec |
| Жұмыс режимдері | Соққымен бұрғылау |
| Қосымша функциялары | |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 1 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қосымша ақпарат | 1 тереңдікті тоқтатқыш; 1 қосалқы тұтқа; 2 SDS қашау және 3 бұрғылау ұшы; 1 майлау қорабы; 1 кілт; 1 тереңдікті тоқтату; 1 шаң қақпағы |
| Жинақтау | бүйірлік тұтқа|корпус|бұрғылау тереңдігін шектегіш|балғамен бұрғылау |
| Айналымдардың максималды саны | 900 айн/мин |
| Қуат | 1500 Вт |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Іс | Иә |
| Соққылардың максималды жиілігі | 4300 соққы/мин |
| Соққының максималды энергиясы | 5.5 Дж |
| Бетонды бұрғылаудың максималды диаметрі | 32 мм |
| Ағашты бұрғылаудың максималды диаметрі | 42 мм |
| Қуыс өзектің бұрғылауының максималды диаметрі | 13 мм |
| Ерекшеліктері | сақтандырғыш муфта, шпиндельді бекіту |
| Бұрғыны/бұрғыларды бекіту түрі | SDS-Plus |
| Тағам түрі | желіден |
| Бұрауыш | Жоқ |
- Бағасы: 40 839 ₸





