
ҚФБ Epson L15160 C11CH71404
- Бар
- Коды:101097934
934 491 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
• Очень высокая скорость печати и сканирования
25 стр./мин
• Рекордно низкая стоимость печати страницы
Экономичная емкость для чернил
• Удобная фронтальная емкость для чернил
Удобство и защита от пролития благодаря улучшенным контейнерам
• Печать с мобильных устройств и возможности подключения
Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet и бесплатные приложения для мобильной печати
• Создан для бизнеса
МФУ A3+, 2 фронтальных лотка A3 на 250 листов, автоподатчик на 50 листов A3
25 стр./мин
• Рекордно низкая стоимость печати страницы
Экономичная емкость для чернил
• Удобная фронтальная емкость для чернил
Удобство и защита от пролития благодаря улучшенным контейнерам
• Печать с мобильных устройств и возможности подключения
Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet и бесплатные приложения для мобильной печати
• Создан для бизнеса
МФУ A3+, 2 фронтальных лотка A3 на 250 листов, автоподатчик на 50 листов A3
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Epson |
| Интерфейстер | Wi-Fi, USB |
| Түстер саны | 4 |
| Сканер түрі | Планшет |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 20.9 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Автоматты екі жақты басып шығару | Иә |
| Жиынтықта | қуат кабелі, Windows және MacOs жүйесіне арналған бағдарламалық құрал мен драйверлері бар ықшам дискі, орнату нұсқаулығы, факсты орнату нұсқаулығы, кепілдік талоны, сия салынған 4 контейнер (қара, көгілдір, қызыл қызыл, сары) |
| Бірінші баспаның шығу уақыты | 5.50 c (түрлі-түсті) |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 515х350х500 мм |
| Қолмен беру науасының сыйымдылығы | 550 парақ |
| Түпнұсқаларды автоматты түрде беру құрылғысының сыйымдылығы | 50 парақ |
| Масштабты өзгерту | 25-400 % |
| Ethernet интерфейсі (RJ-45) | Иә |
| Картридждер саны | 4 |
| Тасымалдаудың максималды жылдамдығы | 33.6 Кбит/с |
| Түрлі-түсті басып шығару үшін максималды ажыратымдылық | 4800x1200 dpi |
| Көшіргіштің максималды ажыратымдылығы | 1200x2400 |
| Факстың максималды рұқсаты | 1200x600 |
| Сканерлеудің максималды өлшемі | 297,18х431,8 мм |
| Максималды формат | A3 |
| Түпнұсқаның максималды форматы | A3 |
| Тамшының ең аз көлемі | 3.8 кл |
| Қолданылу саласы | орта кеңсе |
| Ақпаратты көрсету | түрлі-түсті СКД дисплей |
| Факс жады | 500 бет |
| Басып шығару | жылтыр қағазға, күңгірт қағазға, қарапайым қағазда, қайта өңделген қағаздан, қалың қағазға, жұқа қағазға, фотоқағазға |
| Фотосуреттерді басып шығару | Иә |
| Пигментті сиялар | Иә |
| Қағаздың тығыздығы | 64-256 г/м2 |
| ОЖ қолдау | Mac OS, Windows |
| Тұтынылатын қуат | 18 Вт |
| Орналастыру | үстел үсті |
| Сканердің рұқсаты | 1200x2400 dpi |
| Ресурс | 6000 бет (түс.), 7500 бет (б/б) |
| Басып шығару жылдамдығы | 32 бет/мин (б/б А4), 32 бет/мин (түрлі-түсті А4) |
| Баспа технологиясы | термиялық ағынды |
| Датчик түрі | байланыс (CIS) |
| Мөрдің түрі | түрлі-түсті |
| Құрылғы | ҚФБ |
| Түпнұсқаларды автоматты түрде беру құрылғысы | біржақты |
| Жад карталарын оқуға арналған құрылғы | Иә |
- Бағасы: 934 491 ₸

