
Epson M2170 КФҚ
- Бар
- Коды:106803921
182 185 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
• Сократите затраты на печать
Экономичный принтер с емкостью для чернил с большим запасом чернил в комплекте
• Надежный и долговечный
Гарантия один год/100 000 страниц
• Экономия времени
Wi-Fi, двусторонняя печать, лоток на 250 листов, печать с мобильных устройств
• Быстрая печать профессионального уровня
Скорость печати 20 страниц в минуту, не требует времени на прогрев, печатающая головка PrecisionCore
Экономичный принтер с емкостью для чернил с большим запасом чернил в комплекте
• Надежный и долговечный
Гарантия один год/100 000 страниц
• Экономия времени
Wi-Fi, двусторонняя печать, лоток на 250 листов, печать с мобильных устройств
• Быстрая печать профессионального уровня
Скорость печати 20 страниц в минуту, не требует времени на прогрев, печатающая головка PrecisionCore
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Epson |
| Интерфейстер | Wi-Fi, USB |
| Сканер түрі | Планшет |
| Шу деңгейі | 56.2 дБ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.2 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Автоматты екі жақты басып шығару | Иә |
| Бірінші баспаның шығу уақыты | 6 сек |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 375х302х347 мм |
| Түс тереңдігі және сұр реңк | 256 бит |
| Ethernet интерфейсі (RJ-45) | Иә |
| Картридждер саны | 1 |
| Айына беттер саны | 20000 |
| Максималды формат | A4 |
| Қолданылу саласы | шағын кеңсе |
| Ақпаратты көрсету | түрлі-түсті СКД дисплей |
| Деректерді тасымалдау | AirPrint қызметін қолдау |
| Басып шығару | карточкаларда, қарапайым қағазда, қайта өңделген қағаздан, қалың қағазға, жұқа қағазға, заттаңбаларда |
| Фотосуреттерді басып шығару | Жоқ |
| Қағаздың тығыздығы | 64-256 г/м2 |
| ОЖ қолдау | Linux, Mac OS, Windows |
| Тұтынылатын қуат | 12 Вт |
| Орналастыру | үстел үсті |
| Ресурс | 11000 бет. |
| Басып шығару жылдамдығы | 20 ойлап тапқан./мин (б/б А4) |
| Баспа технологиясы | пьезоэлектрлік ағынды |
| Датчик түрі | байланыс (CIS) |
| Мөрдің түрі | ақ-қара |
| Құрылғы | ҚФБ |
- Бағасы: 182 185 ₸


