
KYOCERA PA5500x принтері
- Бар
- Коды:120781979
375 740 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сыйымдылығы 2600 параққа дейінгі икемді қағаз өңдеу мүмкіндіктері (қосымша науалармен бірге) және ұзаққа созылатын құрамдас бөліктермен біріктірілген заманауи қауіпсіздік мүмкіндіктері ерекше тиімділік пен сенімділікті қамтамасыз етеді, бұл KYocera ECOSYS PA5500x лазерлік монохромды принтерді жұмыс топтарының жалпы өнімділігін арттыру үшін тамаша таңдау жасайды. Минутына 55 бетке дейін басып шығару жылдамдығымен және бірінші бетті жылдам басып шығарумен ол қажет кезде әрқашан дайын болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Kyocera |
| Интерфейстер | USB |
| Шу деңгейі | 56 дБ |
| Құрылғы түрі | Принтер |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 20 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бірінші баспаның шығу уақыты | 4.5 |
| Қыздыру уақыты | 25 бірге |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 549 x 494 x 438 мм |
| Ethernet интерфейсі (RJ-45) | Иә |
| Айына беттер саны | 250000 |
| Ақ-қара басып шығару үшін максималды ажыратымдылық | 1200 x 1200 dpi |
| Максималды формат | A4 |
| Фотосуреттерді басып шығару | Жоқ |
| ОЖ қолдау | Linux, Mac OS, Windows |
| Тұтынылатын қуат | 676 Вт |
| Орналастыру | үстел үсті |
| Басып шығару жылдамдығы | 55 бет/мин |
| Баспа технологиясы | лазерлік |
| Мөрдің түрі | ақ-қара |
| Құрылғы | принтер |
- Бағасы: 375 740 ₸



